Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Asc
jv: Urut Maju
