Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre

en: Asc
ro: Ascendent
