Layout Builder Events Blocks (1.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Apply
bg: Търси
