Layout Builder Events Blocks (1.1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
