Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Manual
id: Petunjuk

en: Apply
id: Terapkan

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang

en: Asc
id: Urutan turun
