Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
