Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
