Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Type
de: Typ

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Sort by
de: Sortierung

en: Manual
de: Manuell

en: Related content
de: Zugehöriger Inhalt

en: Apply
de: Anwenden

en: Section title
de: Abschnittstitel

en: About
de: Über

en: Locations
de: Orte

en: Upcoming
de: Demnächst

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Related events
de: Ähnliche Veranstaltungen
