Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
