Layout Builder Events Blocks (1.1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: Asc
he: סדר עולה
