Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: About
ne: बारेमा
