Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Locations
tr: Konumlar

en: Asc
tr: Artan
