Layout Builder Events Blocks (1.2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
