Layout Builder Events Blocks (1.3.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Asc
el: Αύξ
