Layout Builder Events Blocks (1.3.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Manual
it: Manuale

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Apply
it: Applica

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni

en: Locations
it: Posizioni
