Layout Builder Events Blocks (1.3.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Manual
nl: Handmatig

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Apply
nl: Toepassen

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Locations
nl: Locaties

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Asc
nl: Oplopend
