Layout Builder Events Blocks (1.3.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Manual
fr: Manuel

en: Related content
fr: Contenu associé

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Locations
fr: Emplacements

en: Upcoming
fr: Prochainement
