Layout Builder Events Blocks (1.3.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Type
be: Тып

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: About
be: Аб
