Layout Builder Events Blocks (1.3.4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Tags
ht: Tag

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
