Layout Builder Events Blocks (1.3.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Configuration
mn: Тохиргоо
