Layout Builder Events Blocks (1.3.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Tags
ps: بچوي

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: About
ps: په اړه
