Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Manual
af: Handleiding

en: Apply
af: Pas toe
