Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
