Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Featured
fil: Itinatampok
