Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
