Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: About
ta: பற்றி
