Layout Builder Events Blocks (1.3.5) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
