Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
