Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Apply
ca: Aplica

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Featured
ca: Distintiu

en: About
ca: Detalls

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Upcoming
ca: Proper
