Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Manual
da: Manuel

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Apply
da: Udfør

en: Section title
da: Sektionsoverskrift

en: Featured
da: Anbefalet

en: About
da: Om

en: Locations
da: Lokationer

en: Upcoming
da: Kommende

en: Asc
da: Stigende
