Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
