Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
