Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Manual
ru: Вручную

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: Apply
ru: Применить

en: Installation
ru: Установка

en: Featured
ru: Популярное

en: About
ru: Информация

en: Locations
ru: Места

en: Upcoming
ru: Предстоящее

en: Asc
ru: По возрастанию
