Layout Builder Events Blocks (2.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: About
sl: O modulu
