Layout Builder routing (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Save layout
hu: Elrendezés mentése

en: The layout has been saved.
hu: Az elrendezés elmentve.

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
