Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Published
fi: Julkaistu

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: - Any -
fi: - Kaikki -
