Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.10) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Email
tr: E-posta

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: About
tr: Hakkında
