Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.12) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: About
nl: Over

en: Job title
nl: Vacaturetitel
