Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.12) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: About
pl: O stronie

en: Job title
pl: Tytuł oferty
