Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Image
es: Imagen

en: Email
es: Correo electrónico

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos
