Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Email
vi: Thư điện tử

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ
