Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn
