Layout Builder Staff Members Blocks (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: About
eu: (r)i buruz
