Layout Builder Staff Members Blocks (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: About
lt: Apie
