Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Email
is: Netfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: About
is: Um
