Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: About
sk: Informácie o
