Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: About
fi: Tietoja
