Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Email
hu: E-mail

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: About
hu: Leírás

en: Job title
hu: Beosztás
