Layout Builder Staff Members Blocks (1.3.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Email
fr: Courriel

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: About
fr: À propos

en: Job title
fr: Appellation d'emploi
