Layout Builder Staff Members Blocks (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: About
lv: Par
